MÖBLER / Bord / Skrivbord 10357257
nr 1035 7257
Skrivbord
jugend, längd: 121 cm, djup: 66 cm, djup: 77
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 2 maj 2016
kl 19:34:41
2/5 17:10:56
Jugend
Från tyskans ungdom; I Frankrike blir namnet Art Nouveau; Den nya stilen.